E-ticaret İşinizi Nasıl Geliştirebileceğinizden Emin Değil Misiniz ?

DÜŞÜNMEYİ BIRAKIP YAPMAK İSTİYORSAN
DOĞRU YERDESİN 💯

 İnsanlar bana yaptıkları işte en hızlı nasıl büyütebileceklerini sorduklarında onlara bir koç bulun derim. 

 Koçluk demek başkalarının bilgelik , öngörü ve tecrübelerine ulaşmaktır. Koçlar kendi başarı ve başarısızlıktan oluşan tecrübelerini size aktardıklarında onların düştükleri hataları siz daha önceden tecrübe edindiğiniz için bu negatif durumlara düşmezsiniz.

 Bir koçu iyi yapan nedir ?  Sizin deneyimlerinizden daha fazlasını görmüş , sizden çok daha ilginç şekillerde başarısız olmuş sizin yüzleştiklerinizden daha ürkütücü zorluklarla yüzleşip galip gelmiş biri. Unutmayın her iş bir risktir. 

 Amazon’da bir risktir. Fakat Jeff Bezos bile 1997 yılında amazon.com kurarken bir risk aldı. Mevcut işinden ayrılıp ailesinden borç olarak aldığı 300 bin dolar ile bir online kitapçı kurdu. Fakat o yıllarda çoğu evde internet daha henüz yoktu ve Bezos bir risk aldı. Kısa süre sonra 100 Milyar $ en hızlı ulaşan şirket oldu. Şuan amazon.com hiç olmadığı kadar yüksek bir büyüme ivmesine sahip küresel bir şirkettir. 

Doğru iş modeli , doğru ürün ve sıkı çalışma ile başarı imkansız değildir.

+7 yILLIK TECRÜBE
VE ALDIĞIM BAZI EĞİTİMLER

" Başarının bedelini bir dönem için ödemeyenler, başaramamanın bedelini bir ömür boyu öderler… "

Basitçe söylemek gerekirse…

Herhangi bir yeni beceriyi ustalaştırmak için üç unsurun gerektiğine inanıyorum

Koçluk, Topluluk ve Yol Haritası.

Bu cümledeki üç unsur, herhangi bir yeni beceriyi öğrenirken başarılı olmak için gereken şeylerdir.

Eğer başarısız olduğunuz bir eğitim programı satın aldıysanız… muhtemelen bu unsurlardan biri veya daha fazlası eksikti.

Bu da demek oluyor ki… olası bir konu hakkında, örneğin müşteri çekme veya pazarlama konuları hakkında birçok şey öğrendiniz… ancak aradığınız sonuçları elde edemediniz.

Ve çoğu kurs, yeni öğrendiğiniz bilgilerinizi gerçekten ustalaşmanız için size  ihtiyacınız olan desteği veya güvenli bir ortamda uygulama fırsatı sunmaz.

Sadece ne yapmanız gerektiğini söylerler.

Ancak, gerçekten UYGULAYACAĞINIZ  zaman yanınızda kimse olmaz.

İşte bu yüzden UYGULAYARAK öğrenime büyük önem veriyorum. Bir işi gerçekten öğrenebilmeniz için uygulamanız gerektiğine inanıyorum. 

" Yıllar boyu balıkların her rüzgar değişikliğindeki davranışlarını bilen ve ağını ona göre atan bir balıkçıya şanslımı derdiniz ? "
Babil’in En Zengin Adamı
George S. Clason

Size en uygun öğrenme alışkanlığını ve eğitimi bulun.

Uzun deneyimlerle elde ettiğimiz tecrübelerimizi ve bilgimizi size en iyi şekilde aktarmak için ayrıca en uygun olduğunuz topluluğa yerleştirmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

SİZE EN UYGUN ŞEKİLDE YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ

Shopping Cart
Scroll to Top